Domača » kako » Z 1 milijarde pogledov do sedaj, smo se gibljejo Kako naj Geek naprej

  Z 1 milijarde pogledov do sedaj, smo se gibljejo Kako naj Geek naprej

  Devet let po začetku How-To Geek, smo našim bralcem poslali 1 milijardo ogledov strani. Tukaj je (kratka) zgodba o tem, kako smo jo naredili, in kako bomo stvari premaknili na naslednjo raven. Spoiler: Najeli smo novega glavnega urednika.

  V primeru, da ne veste, kdo sem, se imenujem Lowell Heddings in sem ustanovitelj, lastnik, skrbnik strežnika, programer in trenutni glavni urednik How-To Geek.

  Kako naj Geek je prišel dolgo pot

  Naša zgodba se prične jeseni leta 2006 na edini dan, ko sem se zgodaj zgodaj pojavil na svojem programu. Poskušal sem ugotoviti, kako konfigurirati nekaj v operacijskem sistemu Windows, in Microsoftov članek o pomoči, ki sem ga bral, je bil tako strašen, da sem si mislil: »Zakaj nimajo le slike o tem, kako naj bi izgledala? Lahko bi opravil boljšo službo kot to! "

  Deset minut poznejšega brainstorminga sem registriral howtogeek.com, nastavil hitro WordPress stran in preživel preostanek dneva pri pisanju člankov. Logotip je temeljil na risbi iz srednje šole, ki sem jo skenirala v nekaj tednih. Dodal sem nekaj oglasov na stran in takoj pozabil na celotno stvar.

  Nekaj ​​dni kasneje sem se spomnil in odšel, da bi preveril, ali sem imel kaj denarja. Predstavljajte si moje presenečenje, ko sem v samo nekaj dneh zaslužil 2 $.

  To sem si rekel, kar bom storil s svojim življenjem.

  Naš uspeh čez noč je trajal 9 dolgih let

  Oblikovanje spletne strani brez financiranja bogatih ljudi je težko. Veliko mesecev je šlo, kjer sem vsak dan delala 20+ ur, pisala članke, preden sem šla na svoj dan, potem pa sem ostala ves čas pisanje člankov. Imel sem dostop do beta različice operacijskega sistema Windows Vista in bilo je tako moteče, da sem imel bogato vejo idej za članke. Do takrat, ko je bil izdan operacijski sistem Windows Vista, je bil How-To Geek edino spletno mesto na internetu, ki ni vsebovalo le celotnega niza člankov o tem, kako popraviti vse težave, temveč samo tisto, ki je imela slike, ki jih je spremljala.

  V nekaj dneh po začetku operacijskega sistema Windows Vista smo od nekaj tisoč ogledov na dan prešli na več deset tisoč vsak dan, naš ugled kot spletna stran za pomoč pa se je utrdil. Od tod se je trend le še dvigoval… počasi, a zanesljivo. Na poti smo naredili veliko napak (ali se kdo spominja produktivnega Geka ali nesrečen How-To Geek »Blogi«?) In imeli smo veliko uspeha (Geek Trivia in naš email newsletter)..

  1 milijarde ogledov strani v 9 letih. Ni slabo.

  Dandanes vidimo, da je tako dolgo delal tako trdo: vsakih 20 milijonov obiskovalcev na mesec in več sto tisoč ljudi se je naročilo na spletno mesto, bodisi na RSS-ju, Facebooku, Twitterju ali prek našega elektronskega glasila. S tega mesta smo se odpravili, da bi bil moj hobi, da bi bil uspešen posel z osmimi zaposlenimi s polnim delovnim časom in veliko svobodnjaki. Videli smo tekmovalce, ki so prišli in odšli, in nadaljevali smo.

  Od začetka smo imeli milijardo ogledov strani, kar je neverjeten mejnik, vendar je samo začetek.

  Rastoče bolečine so težke

  Ko smo začeli, so bile edine stvari, ki smo jih zares pokrili, Windows in Linux, in bilo je veliko lažje obdržati na vrhu tehnologije. Tehnologija se je skozi leta dramatično spremenila - svet je zdaj mobilen - in s temi spremembami je prišlo do eksplozije v tem, kar moramo pokriti, da bi bila tehnologija v splošnem interesu. Zdaj moramo pokriti iOS, Android, Windows, OS X, Smarthome, aplikacije, storitve in še veliko več.

  Ker sem generalni direktor, skrbnik strežnika, programer in tudi glavni urednik, sem preveč tanek, da bi se osredotočil na to, kar mora biti: Na vas, na bralca in na tisto, kar želite pisati. Nimam časa, da pisateljem dajem povratne informacije in usmeritve, za katere me prosijo, in nimam energije, da bi se ukvarjala s tehnologijo, kot sem bila. Največja stvar, ki drži How-To Geek nazaj od tam, kjer mora iti ... sem jaz.

  Poglejmo si: v zadnjem času nismo naredili odličnega dela, ki bi pokrival stvari, kot sta Android in Windows, in veliko ljudi se je pritožilo, da je preveč pozornosti Appleu, ali da v zadnjem času nismo pokrili Windowsa ali Androida ali Linux, ali poljubno število stvari. To so veljavne pritožbe.

  Čas je za spremembo (za boljše)

  Torej, kako si vzeti uspešno spletno mesto in ga narediti veliko boljšega? Enostavno: prinesete eno osebo, ki je vodila uspešnejše mesto od naše, in je veliko boljša za delo kot jaz. On je tip človeka, ki gradi svoje računalnike in naloži običajne ROM-ove na svojem starem Android telefonu, da bi ga poganjal hitreje. On je pravi geek. In neverjeten pisatelj in urednik.

  Od 1. januarja se bo Whitson Gordon, trenutno glavni urednik Lifehackerja, pridružil How-To Geek-u kot našemu novemu glavnemu uredniku.

  Whitson bo odgovoren za vse uredniške odločitve in bo pomagal, da se stvari premaknejo na naslednjo raven. On je tisti, ki bi dejansko vedel, ali naj bo glavni urednik v tem stavku kapitaliziran, ker nimam pojma. On je edina izbira, ki smo jo celo obravnavali za delo, in veseli nas, da se je odločil, da bo kapetan te ladje.

  Ne skrbite, še vedno bomo popolnoma enaki kot sedaj ... razen boljši. Kako? Všečkaj to:

  • Razširili se bomo na nova področja (računalniška strojna oprema, igre na srečo, Smarthome, kibernetska varnost in drugo), medtem ko bomo opravljali veliko boljše delo, ki bo pokrivalo že danes (Windows, Android, iOS, Office itd.).
  • Bolj bomo pravočasno pokrivali stvari - še vedno ne bomo nikoli spletno mesto z novicami, toda ko se bodo zgodile pomembne stvari, moramo narediti boljšo nalogo, da jih razložimo prej.
  • Prizadevali si bomo za večjo vključitev in izgradnjo skupnosti, bodisi na našem forumu ali preko naših socialnih kanalov. To so vse stvari, ki smo jih doslej opravili žalostno, toda z odgovornim Whitsonom bomo v prihodnosti bolje opravili delo..
  • Delamo na tem, da se vrnemo skozi vse naše članke in se prepričamo, da so vsi posodobljeni in veljavni. Naše članke bomo ves čas posodabljali - to je velik projekt, vendar je to nekaj, kar moramo storiti.
  • Čez nekaj mesecev bomo sprostili prenovljeno in reorganizirano spletno mesto, ki vam bo olajšalo iskanje člankov o določeni temi. Če vas zanimajo članki o varnosti sistema Windows, jih boste zlahka našli in našli.
  • Mnogi naši bralci bodo z veseljem vedeli, da je Whitson uporabnik operacijskega sistema Windows in Android, za razliko od mene, ki je tako oboževalka Apple, da to pišem v aplikaciji iOS Notes na iPad Pro.

  Poskrbite, da bo Whitson toplo sprejel v komentarje, čeprav on dejansko ne začne za nekaj tednov.

  Nikamor ne grem, v delih imamo nekaj velikih projektov in nikoli nisem bil bolj navdušen, da sem del How-To Geek. In zdaj, prvič, sem lahko bralec za How-To Geek kot vsi drugi.

  Še na milijon ogledov strani.